,,,,,

,,,,
zostan uploaderem
Metal Gear Rising: Revengeance (2014) V1.0 U2 (Update2) + All DLCs ELAMIGOS
Dodał: wiktor32   Data: 19-07-2021, 14:28  GRY / GRY PC
Metal Gear Rising: Revengeance (2014) V1.0 U2 (Update2) + All DLCs ELAMIGOS

Hideo Kojima w spin-offie swojej flagowej serii postanowił po raz kolejny skupić się na postaci Raidena. Bohater ten był już głównym bohaterem Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, jednak wówczas sterowaliśmy rekrutem, który dopiero uczył się swojego fachu, a nie maszyną do zabijania, jaką postać ta ukazana została w MGS4: Guns of the Patriots.

Ponieważ gra nie jest częścią kanonu skradanki Metal Gear Solid, a spin-offem z gatunku hack'n'slash, jej tytuł zmieniono na Metal Gear Rising. Sam Kojima jest tu zresztą jedynie producentem wykonawczym, zajmującym się głównie opowieścią oraz kreacją postaci.

Metal Gear Rising: Revengeance rozgrywa się dziewięć lat po zakończeniu Guns of the Patriots i przedstawia historię Raidena walczącego z cyborgami i robotami Desperado Enforcement LLC w bliżej nieokreślonym państwie afrykańskim, wyniszczonym niedawno zakończoną wojna domową. Gra odchodzi jednak od schematów właściwych głównemu trzonowi serii i oferuje przede wszystkim szybką i dynamiczną akcję, typową dla produkcji studia Platinum Games.

Twórcy, pamiętając o korzeniach serii, umożliwiają miłośnikom poprzednich części atakowanie oponentów z ukrycia, choć to przeciwnicy zazwyczaj chowają się przed nami, a nie odwrotnie. Naelektryzowana katana Raidena sieje spustoszenie w szeregach wrogów, a przygotowana przez autorów technologia umożliwia na przedstawienie odcinania kończyn i szlachtowanie w dosyć brutalny, ale i widowiskowy sposób. Zaimplementowano tu również tryb Blade Mode, dzięki któremu czas spowalnia, a gracz może obrać strategiczne punkty cięcia japońskim mieczem, szatkując nie tylko przeciwników, ale także i niektóre elementy otoczenia.


Dane Techniczne

Rekomendowane: Core i7 3 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB (Geforce GTX 650 lub lepsza), 25 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7/8

Zawartość Dodatkowa:

- Metal Gear Rising - Jetstream
- Metal Gear Rising - Blade Wolf
- Metal Gear Rising - VR Missions

Waga: 23.4 GB
Kompresja: .rar
Zawartosc: Pliki instalacyjne
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Portugalski-Brazylijski, Japoński


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

xt7.pl - 20GB/24H + Catshare, Rapidu, Fileshark i inne + Kumulacja do 60GB!
Podobne newsy

Komentarze: 0   Wyświetleń: 38  
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.