,,,,,

,,,,
zostan uploaderem


Dodał:Observer   Data: Wczoraj, 21:42  PROGRAMY / Internet
Any Video Downloader Pro 7.25.3

Any Video Downloader (formalnie to HD Video Downloader) służy do pobierania różnych materiałów wideo z popularnych serwisów internetowych w tym YouTube, Dailymotion czy Facebook. Obsługuje ponad 1000 witryn internetowych z całego świata.


Artykuł edytowany przez: Observer - Wczoraj, 21:42
Powód Edycji: nowa wersja

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 84        
Dodał:Observer   Data: Wczoraj, 16:11  PROGRAMY / Internet
The Bat / The Bat! Professional 9.4.3.1 (x86/x64) MULTI-PL

The Bat! Professional to szybki i wygodny klient poczty e-mail, który dzięki dużym możliwościom konfiguracyjnym pozwala dowolnie dostosować wygląd i działanie. Oprócz typowych dla tego typu programów funkcji posiada wiele zaawansowanych i unikatowych elementów co czyni go profesjonalnym narzędziem do obsługi poczty e-mail.Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 8        
Dodał:Observer   Data: Wczoraj, 11:49  PROGRAMY / Internet
Audials One 2021.0.217.0

Audials One to zaawansowany multimedialny kombajn, przeznaczony do wyszukiwania, nagrywania, konwertowania oraz pobierania muzyki i filmów z Internetu. Przy użyciu tego wielofunkcyjnego oprogramowania możemy w łatwy i szybki sposób przechwytywać strumienie audio i wideo, zgrywać zawartość z płyt DVD oraz konwertować pobrane materiały do innych formatów multimedialnych.


Artykuł edytowany przez: Observer - Wczoraj, 11:49
Powód Edycji: nowa wersja

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 81        
Dodał:Observer   Data: 1-08-2021, 16:20  PROGRAMY / Internet
Ant Download Manager Pro 2.3.1 Build 78960 MULTI-PL

Ant Download Manager (AntDM) to menadżer do pobierania plików oraz materiałów wideo z internetu. Podczas pobierania plików, aplikacja dzieli je na poszczególne części (na wiele wątków) i tym samym zwiększa prędkość transferu danych. Ant Download Manager pobiera pliki z maksymalną przepustowością oraz wznawia przerwane połączenie podczas pobierania danych z internetu.


Artykuł edytowany przez: Observer - 1-08-2021, 16:20
Powód Edycji: nowa wersja

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 127        
Bulk Image Downloader 5.98.0 (x86/x64) MULTI-PL

Bulk Image Downloader to popularne i bardzo skuteczne narzędzie, umożliwiające zautomatyzowane pobieranie grafiki publikowanej na dowolnej stronie internetowej. Z jego pomocą zaoszczędzimy czas, który normalnie poświęcić musielibyśmy na ręczne pobieranie każdego obrazu z osobna.


Artykuł edytowany przez: Observer - 31-07-2021, 14:47
Powód Edycji: nowa wersja

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 55        
TapinRadio Pro 2.14.5 (x86/x64) MULTI-PL

TapinRadio to program przeznaczony do odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata. Aplikacja posiada prosty i czytelny interfejs użytkownika, w którym znajdziemy wiele interesujących funkcji do zarządzania i nagrywania różnych strumieni stacji internetowych. Obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty obsługiwane przez radia: WMA, AAC+, VORBIS, OGG czy MP3.Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 22        
Internet Download Manager 6.39 Build 2 Retail MULTi-PL

Internet Download Manager to program do szybkiego pobierania plików z internetu. Dzięki fragmentacji pobieranych plików potrafi je pobierać nawet 5 razy szybciej niż poprzez standardowe metody. Dodatkowo posiada mechanizm wznawiania pobierania plików w razie problemów z łączem, restartu komputera czy innych problemów.


Artykuł edytowany przez: Observer - 18-07-2021, 16:22
Powód Edycji: nowa wersja

Więcej / Pobierz   Komentarze: 2   Wyświetleń: 101        
4K Video Downloader 4.16.5.4310 (x86) MULTI-PL

4K Video Downloader to jedno z najlepszych narzędzi służących do pobierania klipów z serwisów YouTube, Vimeo, SoundCloud, Flickr, Facebook oraz DailyMotion. Z jego pomocą zapiszemy na lokalnym dysku ulubione klipy w postaci plików o wybranym formacie i jakości.


Artykuł edytowany przez: Observer - 30-06-2021, 09:11
Powód Edycji: nowa wersja

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 85        
WYSIWYG Web Builder 16.4

WYSIWYG Web Builder to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia i edycji stron internetowych. W aplikacji zastosowano specjalną technologię WYSIWYG, umożliwiająca projektowanie zaawansowanych stron bez znajomości języków programowania. W dodatku obsługuje nowoczesną metodę „przeciągnij i upuść”, która znacznie usprawnia i przyśpiesza wykonywanie różnych czynności w programie.


Artykuł edytowany przez: Observer - 25-06-2021, 13:11
Powód Edycji: nowa wersja

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 69        
FlixGrab+ 1.6.14.1122 Premium

FlixGrab, unikalna i potężna aplikacja do pobierania wideo z Serwisu Netflix. Dzięki tej aplikacji możesz pobierać i oglądać dowolne filmy Netflix w trybie offline na dowolnym urządzeniu. Proces pobierania jest dość prosty. Musisz wkleić adres URL wideo, klikając jeden przycisk i wybrać jakość audio/wideo.Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 31