,,,,,

,,,,
zostan uploaderem
ESET-Endpoint-Security-8.0.2039.0-Full-Version
ESET-Endpoint-Security-8.0.2039.0-Full-Version

Nowoczesne technologie oparte na wykorzystaniu sztucznej inteligencji są w stanie aktywnie przeciwdziałać infekcjom wirusami, programami szpiegującymi, trojanami, adware, robakami, rootkitami i innymi atakami z Internetu bez wpływu na wydajność komputera i przerwy w pracy.

Funkcje
RIP & Replace – bezproblemowe wdrażanie: Bezproblemowe wdrażanie: zbędne oprogramowanie zabezpieczające jest wykrywane i odinstalowywane podczas instalacji, więc minimalny czas i zasoby IT są wydawane na wdrożenie.
Niezwykle przyjazna dla użytkownika administracja zdalna: Program ESET Endpoint Security jest w pełni zarządzalny za pośrednictwem programu ESET Remote Administrator. zapewniając doskonały przegląd stanu bezpieczeństwa sieci "look & see".
Konfigurowalna widoczność interfejsu użytkownika: Rozwiązania ESET mogą być całkowicie niewidoczne dla użytkowników końcowych, nawet z opcją braku ikony zasobnika. Użytkownicy nie będą rozpraszać się przez wyskakujące okienka lub ostrzeżenia.
Ochrona przed programami antywirusowymi i antyszpiegowskimi: Eliminuje wszystkie rodzaje zagrożeń, w tym wirusy, rootkity, robaki i programy szpiegujące dzięki opcjonalnemu skanowaniu w chmurze, aby uzyskać jeszcze lepszą wydajność i wykrywanie.
Zaawansowany skaner pamięci: Monitoruje zachowanie złośliwych procesów i skanuje je po ich decloak, co pozwala na skuteczną profilaktykę infekcji, nawet z mocno zaciemnione złośliwe oprogramowanie.
Bloker exploitów – walka z celowymi atakami: Nowa technologia wykrywania, która wzmacnia ochronę przed ukierunkowanymi atakami i nieznanymi wcześniej exploitami – czyli atakami typu zero-day.
Zoptymalizowane pod kątem środowiska wirtualnego: Udostępniona lokalna pamięć podręczna firmy ESET przechowuje metadane zeskanowanych plików, dzięki czemu pliki repliki na jednym komputerze nie są ponownie skanowane na innych maszynach wirtualnych.
Anti-Phishing - Unikaj hooked: Chroni użytkowników końcowych przed próbami pozyskania poufnych informacji przez fałszywe strony internetowe, takich jak nazwy użytkowników, hasła lub dane bankowe i dane karty kredytowej.
Osłona przed lukami w zabezpieczeniach: Chroni przed lukami, dla których poprawka nie została jeszcze wydana lub wdrożona. Usprawnia wykrywanie typowych luk w zabezpieczeniach i ekspozycji (CVE).

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

xt7.pl - 20GB/24H + Catshare, Rapidu, Fileshark i inne + Kumulacja do 60GB!
Podobne newsy

Komentarze: 0   Wyświetleń: 53  
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.